نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: شکست عشقی

1173
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26545
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

شکست عشقی

سلام، من با پسری توی رابطه بودم که شش ماه زمان برد و به خواستگاری هم منجر شد ولی در انتها بخاطر یه سری سوءتفاهم مسخره همه چیز تمام شد من اصلا فکر نمیکردم رابطه ای که با اون همه شور و حرارت جلو میره با بهونه هایی مثل بابام راضی نیست مامانم میگه نه و... بهم بخوره یک ماه نشده پسره با دوست دختر قبلیش کانکت شد و در شرف ازدواج هستن اونم در شرایطی که تو تمام این مدت وقتی بهش پیام میدادم میگفت منم داغونم منم کسی رو نمیخوام یا بلاک میکرد من واقعا مات و مبهوتم هنوز نتونستم با شرایط پیش اومده کنار بیام و خیلی روزای سختی رو سپری میکنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : شکست عشقی

سلام به شما دوست عزیز
    احساسات شما قابل احترام هست اما دقت کنید که بهتر است در مورد ازدواج سعی کنید که زمانی تصمیم گیری کنید که فرد با خانواده در این مسیر اقدام رسمی کند چون رضایت خانواده اهمیت زیادی دارد و اگر فرد بخواهد آن را نادیده بگیرد ممکن است با مشکلات زیادی مواجهه شوید اما در این مسیر کسب رضایت خانواده و کمک به تصمیم گیری بعد از شناخت و صحبت های هریک از شما با خانوادیتان اهمیت دارد .
    در این مسیر نمی دانیم که بیان این موضوع از سمت این آقا اصل حقیقت بوده است یا نه اما موضوع مهم این است که شما بپذیرید این رابطه به هر دلیلی که برای این اقا اهمیت زیادی داشته است تمام شده است و سعی کنید که از ماندن و درجا زدن در یک رابطه تمام شده که به گفته خود شما فرد مقابل در شرف ازدواج و در رابطه دیگری هست خوداری کنید چون خود را در معرض آسیب بیشتر قرار می دهید .
    بهتر است به خودتان فرصت بیشتری بدهید تا بتوانید در آینده در شرایط روحی بهتر و بر مبنای شناخت از طریق خانواده ها و رسمیت در اول در مورد ازدواج تصمیم گیری کنید .

3. 2 کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrivar نمایش پست ها
    سلام، من با پسری توی رابطه بودم که شش ماه زمان برد و به خواستگاری هم منجر شد ولی در انتها بخاطر یه سری سوءتفاهم مسخره همه چیز تمام شد من اصلا فکر نمیکردم رابطه ای که با اون همه شور و حرارت جلو میره با بهونه هایی مثل بابام راضی نیست مامانم میگه نه و... بهم بخوره یک ماه نشده پسره با دوست دختر قبلیش کانکت شد و در شرف ازدواج هستن اونم در شرایطی که تو تمام این مدت وقتی بهش پیام میدادم میگفت منم داغونم منم کسی رو نمیخوام یا بلاک میکرد من واقعا مات و مبهوتم هنوز نتونستم با شرایط پیش اومده کنار بیام و خیلی روزای سختی رو سپری میکنم

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز

تا زمانی که پذیرش شرایط به وجود اومده و پایان رابطه برای شما حاصل نشه ممکنه ناراحتی و اندوه رو همچنان تجربه کنید
    فرد در مراحل شکست عشقی احساسات متفاوتی را تجربه میکنه . در طول این مراحل ممکنه دچار افسردگی یا مشکلاتی در زندگی و روابطش بشه مراحل طی کردن یک شکست عشقی چهارمرحله هست که با مدیریت هیجانات در این مراحل میتونید بهتر با شرایط پیش رو کنار بیاین

مرحله اول انکار
    مرحله دوم خشم
    مرحله سوم غم
    مرحله چهارم پذیرش
    پذیرش : این مرحله به این معنی نیست که دوست پسرتون رو فراموش میکنید یا به خاطر از دست دادنش ناراحت نمیشی . اما دراین مرحله هیجانات شدید شما تنظیم میشه و مییتونین علت این جدایی پیامد ها و مشکلاتی که در مسیر این ازدواج بوده رو به شکل منطقی تحلیل کنین.
    بهتره به این موضوع فکر نکنید و با توجه به واقعیت فعلی زمان ازدواج و آشنایی رو درآینده به موقعیت بهتر موکول کنید
    و به رشد فردی خودتون توجه کنید

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46039
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ولی اگه ازدواج میکردی با شخصیتی که طرفت داره بعد چند باز این اتفاق میافتاد .باز هم خوبه قبل ازدواج رفت...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)